KONTENERY GASTRONOMICZNE

KONTENERY GASTRONOMICZNE
N

Kontenery gastronomiczne są świetnie docieplone (chłodny latem, ciepły zimą). Pawilony gastronomiczne zaopatrzone są w kompletną instalację elektryczną (oświetlenie, gniazdka, ogrzewanie).

N

Istnieje możliwość wyposażenia kontenerów w dodatkowe okna oraz meble biurowe / szatniowe.

N

Kontener gastronomiczny znajduje zastosowanie  podczas organizacji koncertów i innych imprez masowych. Spełnia swoją rolę również jako zaplecze kulinarne na kąpieliskach, przy placach zabaw, parkach rozrywki, czy też przy zajezdniach.

N

Kontener gastronomiczny może mieć oddzielone strefy, a nawet wejścia. Dzięki dobrej jakości wykończenia nie odbiegają standardem od tradycyjnych pomieszczeń restaruracyjnych.

NOWOCZESNE KONTENERY GASTRONOMICZNE

Jako krajowy konstruktor kontenerów, jesteśmy w stanie wystosować dla Państwa wyróżniającą się usługę oraz rozwiązanie szyte na miarę. Charakteryzuje nas mała cena, błyskawiczna realizacja i całościowe podejście do realizacji kontenerów od A do Z. Budujemy kontenery gastronomiczne, a także oferujemy do nich różne dodatki, takie jak np. klimatyzacja, czy dodatkowe drzwi. Nasza tradycyjna oferta zawiera ocieplony kontener, instalację elektryczną, ogrzewanie, a także urządzenia sanitarne. Dodatkowo dołączamy możliwość konfiguracji koloru blach oraz ścian i drzwi! Transport jest niedrogi oraz ekstra opłacany, a jego cena uzgadniana jest drogą telefoniczną. Kontenery i pawilony sanitarne, jako budynki modułowe osiągalne są w dowolnych wymiarach!

KONTENER GASTRONOMICZNY

Nasza firma jest jedną z czołowych ogólnokrajowych podmiotów sprzedających kontenery gastronomiczne dla całego kraju. Wieloletnie doświadczenie zezwala grupie chwalić się mocną, ale i cenioną marką. Od początku działalności koncentrujemy się na zdobywaniu oraz jak najlepszych relacjach z najważniejszymi fachowcami – co skutkuje jednymi z najlepszych cen za kontenery gastronomiczne. Bardzo ważna jest dla naszej firmy błyskawiczność przyjęcia Państwa oraz uskutecznienie sprzedaży. Od dawna staramy się przyspieszyć wszystkie elementy naszej działalności, żeby nic nie spowolniło wykonania kontenerów. W ofercie jest zarówno wykonanie kontenera, ale również niedrogi transport Gwarantujemy pełną pomoc przy dobraniu właściwego kontenera. Wiemy, że to nie pałac, ale mimo to staramy się dbać o każdy szczegół, wygląd i jakość wykonania. Nasz wytrenowany oraz profesjonalny zespół gwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z naszej usług! Niewygórowana opłata za kontener gastronomiczny wynika z wysokiego wolumenu sprzedaży, a także wypracowanych metod!

kontener gastronomiczny

PAWILONY GASTRONOMICZNE PRODUCENT

Pawilony sanitarne, które oferujemy, wykonane są z wysokiej jakości blach. Stosujemy płyty ścienne styropianowe lub poliuretanowe, a także konstrukcje stalowe. Indywidualny kontener gastronomiczny z zewnątrz jest zabezpieczony i pomalowany na wybrany kolor. Produkowane u nas  kontenery sanitarne znajdują bardzo szerokie zastosowanie. Są one powszechnie używane w parkach rozrywki.

 

Ile kosztuje kontener gastronomiczny?

Cena kontenera gastronomiczny zaczyna się kilkunastu ty.s złotych w najbardziej podstawowym wariancie i rozmiarze. Nasz kalkulator cenowy oferuje możliwość konfiguracji i przeglądu ceny z dodatkowymi elementami i większym metrażem.

 

Czym charakteryzują się Państwa kontenery gastronomiczny?

Oferujemy nowoczesne, całoroczne kontenery, które bardzo dobrze się prezentują, są docieplone i zawierają kompletną instalację elektryczną (oświetlenie, gniazdka, ogrzewanie).

 

W co można doposażyć kontener gastronomiczny?

W kontenerze można zwiększyć metraż, dodać ramę, dodatkowe okna, drzwi (szklane, podwójne, blaszane). Oprócz tego można dokupić klimatyzację, rolety, a także wyposażenie łazienki (WC, umywalka, szafka umywalkowa, bateria, bateriowy podgrzewacz wody, instalacja wodno-kanalizacyjna, instalacja elektryczna i prysznic).

 

Jak ogrzewany jest kontener gastronomiczny?

Jest on ogrzewany przy użyciu grzejników elektrycznych lub klimatyzatora w przypadku gdy jest on dokupiony.

 

 • KONTENERY BIUROWE
  Producent wytwarza i dostarcza kontenery biurowe w praktycznie dowolnym wymiarze.
 • KONTENERY HANDLOWE
  Mogą pełnić funkcję salonu sprzedaży, pawilonu handlowego lub nowoczesnej siedziby firmy.
 • KONTENERY MIESZKALNE
  Kontenery posiadają grubszą izolację zapewniającą odpowiedni komfort użytkowania.
 • KONTENERY GASTRONOMICZNE
  Kontener gastronomiczny znajduje zastosowanie w centrach handlowych, podczas organizacji koncertów i innych imprez masowych.
 • KONTENERY SANITARNE
  Pawilony sanitarne zaopatrzone są w kompletną instalację elektryczną (oświetlenie, gniazdka, ogrzewanie).
 • STRÓŻÓWKI / PORTIERNIE
  Kontener stróżówka jest świetnie docieplony (chłodny latem, ciepły zimą),