KONTENERY HANDLOWE

KONTENERY HANDLOWE
N

Kontenery handlowe są świetnie docieplone (chłodny latem, ciepły zimą), zaopatrzone są w kompletną instalację elektryczną (oświetlenie, gniazdka, ogrzewanie).

N

Istnieje możliwość wyposażenia kontenerów w dodatkowe okna oraz meble biurowe / szatniowe.

N

Koszt transportu do indywidualnego uzgodnienia.

N

Kontener handlowy to doskonała alternatywa dla drogich w wynajmie lokali użytkowych

N

Idealny do prowadzenia niedużej działalności gospodarczej! Kontener handlowy może służyć jako stoisko na bazarze, mały bar, kiosk ruchu, lodziarnia, stoisko z ubraniami, punkt sezonowy, kiermasz świąteczny, punkt z wynajmem sprzętu plażowego itd.

NOWOCZESNE KONTENERY HANDLOWE – PAWILONY

Budujemy szczelne oraz docieplone kontenery handlowe dla całej Polski. Jako ogólnokrajowy konstruktor kontenerów handlowych, możemy przygotować dla Państwa najlepszą usługę. Wyróżnia nas mała cena, szybka responsywność oraz pełne podejście! Produkujemy pawilony handlowe, a także oferujemy akcesoria jak np. klimatyzacja, czy dodatkowe drzwi. Nasza normalna opcja zawiera szczelny kontener oraz instalację elektryczną i ogrzewanie. Oprócz tego załączmy możliwość konfiguracji koloru blach i ścian i drzwi! Transport jest niedrogi i dodatkowo płatny, a jego cena uzgadniana jest drogą telefoniczną. Kontenery handlowe (pawilony) produkowane są w dowolnych rozmiarach.

POSTAW NA NIEDROGI I FUNKCJONALNY KONTENER HANDLOWY

Nasza firma jest jedną z najważniejszych regionalnych firm oferujących kontenery handlowe dla całego kraju. Bardzo duże doświadczenie pozwala grupie chwalić się mocną oraz cenioną marką. Od początku działalności koncentrujemy się na pozyskiwaniu oraz jak najlepszych kontaktach z najszybszymi doradcami – co skutkuje jednymi spośród najbardziej konkurencyjnych ofert na kontenery handlowe. Bardzo ważna jest dla naszej firmy terminowość obsługi klienta oraz przeprowadzenie usługi. Od początku staramy się uskutecznić wszelkie elementy naszej pracy, żeby nic nie spowolniło dostarczenia kontenerów handlowych. W ofercie jest zarówno sprzedaż kontenera, ale i tani transport Prowadzimy całkowitą pomoc przy doborze dopasowanego kontenera. Nasz fachowy i doświadczony zespół gwarantuje Państwu radość ze skorzystania z naszej oferty! Niewygórowana opłata za pawilon i kontener handlowy bierze początek z ogromnej sprzedaży oraz wypracowanych metod.

KONTENERY HANDLOWE

KONTENERY HANDLOWE PRODUCENT

Kontenery handlowe, które oferujemy jako ich producent, wyprodukowane są z wysokiej jakości blach. Stosujemy płyty ścienne styropianowe lub poliuretanowe i konstrukcje stalowe. Pojedynczy kontener handlowy na zewnątrz jest zaimpregnowany i pomalowany na wybrany kolor. Wytwarzane przez nas nowoczesne kontenery handlowe, wykorzystuje się przede wszystkim przez firmy oraz nieduże działalności gospodarcze: sklepy, bar, stoiska sezonowe itp. Podstawowa zalety, jakie oferuje kontener handlowy to cena utrzymania niższa niż wynajem lokalu! Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

 

 

 

Ile kosztuje kontener handlowy?

Cena kontenera handlowego to koszt zaczynający się od około 15,000zł w najbardziej podstawowym wariancie i rozmiarze 15m2. Nasz kalkulator cenowy oferuje możliwość konfiguracji i przeglądu ceny z dodatkowymi elementami i większym metrażem.

 

Czym charakteryzują się Państwa kontenery handlowe?

Oferujemy nowoczesne, całoroczne kontenery handlowe, które bardzo dobrze się prezentują, są docieplone i zawierają kompletną instalację elektryczną (oświetlenie, gniazdka, ogrzewanie). Mogą służyć jako mały sklep, stoisko na bazarze, bar itd.

 

W co można doposażyć kontener handlowy?

W kontenerze można zwiększyć metraż, dodać ramę, dodatkowe okna, drzwi (szklane, podwójne, blaszane). Oprócz tego można dokupić klimatyzację, rolety, a także wyposażenie łazienki (WC, umywalka, szafka umywalkowa, bateria, bateriowy podgrzewacz wody, instalacja wodno-kanalizacyjna, instalacja elektryczna i prysznic).

 

Jak ogrzewany jest kontener handlowy?

Jest on ogrzewany przy użyciu grzejników elektrycznych lub klimatyzatora w przypadku gdy jest on dokupiony.

 

 • KONTENERY BIUROWE
  Producent wytwarza i dostarcza kontenery biurowe w praktycznie dowolnym wymiarze.
 • KONTENERY HANDLOWE
  Mogą pełnić funkcję salonu sprzedaży, pawilonu handlowego lub nowoczesnej siedziby firmy.
 • KONTENERY MIESZKALNE
  Kontenery posiadają grubszą izolację zapewniającą odpowiedni komfort użytkowania.
 • KONTENERY GASTRONOMICZNE
  Kontener gastronomiczny znajduje zastosowanie w centrach handlowych, podczas organizacji koncertów i innych imprez masowych.
 • KONTENERY SANITARNE
  Pawilony sanitarne zaopatrzone są w kompletną instalację elektryczną (oświetlenie, gniazdka, ogrzewanie).
 • STRÓŻÓWKI / PORTIERNIE
  Kontener stróżówka jest świetnie docieplony (chłodny latem, ciepły zimą),