KONTENERY MIESZKALNE

KONTENERY MIESZKALNE
N

Kontenery sanitarne są świetnie docieplone (chłodny latem, ciepły zimą). Pawilony sanitarne zaopatrzone są w kompletną instalację elektryczną (oświetlenie, gniazdka, ogrzewanie). Kontenery sanitarne z prysznicem są również częstym wyborem.

N

Istnieje możliwość, aby wyposażyć kontenery mieszkalne w dodatkowe okna oraz meble biurowe / szatniowe.

N

Koszt transportu jest do indywidualnego uzgodnienia.

N

Kontener mieszkalny z kuchnią i łazienką może być doposażony w elementy takie jak: WC, umywalka, szafka umywalkowa, przepływowy podgrzewacz wody, instalację wodno kanalizacyjną i prysznic.

N

Kontener może być zaopatrzony w dodatkowe drzwi, okna, alarm, klimatyzator i inne dodatki.

NOWOCZESNE KONTENERY MIESZKALNE CAŁOROCZNE

Produkujemy wytrzymałe, a także ciepłe kontenery mieszkalne całoroczne dla całej Polski. Jako ogólnokrajowy konstruktor kontenerów mieszkalnych, możemy zaoferować Państwu najtańszą opcję na kontener mieszkalny z kuchnią i łazienką. Charakteryzuje nas mała cena, szybka realizacja i kompleksowe podejście! Budujemy kontenery mieszkalne 35m2, 50m2 i inne oraz oferujemy dodatki takie jak: klimatyzacja, czy dodatkowe drzwi. Nasza tradycyjna opcja zawiera ocieplony kontener mieszkalny i instalację elektryczną, a także ogrzewanie. Do tego wszystkiego załączmy możliwość konfiguracji koloru blach, a także ścian i drzwi! Transport jest tani, a także dodatkowo opłacany, a jego cena ustalana jest drogą telefoniczną. Nowoczesne pawilony mieszkalne osiągalne są w dowolnych pojemnościach.

KONTENER MIESZKALNY Z KUCHNIĄ I ŁAZIENKĄ

Nasza firma jest jedną z głównych regionalnych firm wytwarzających kontenery mieszkalne z kuchnią i łazienką dla całego kraju. Znamienne doświadczenie zezwala grupie szczycić się solidną oraz cenioną marką. Od początku koncentrujemy się na pozyskiwaniu, a także dobrych relacjach z najszybszymi fachowcami – co owocuje jednymi spośród najbardziej konkurencyjnych usług na kontenery mieszkalne całoroczne. Priorytetem jest dla nas błyskawiczność przyjęcia klienta oraz przeprowadzenie usługi. Od początku dokładamy wszelkich starań, by przyspieszyć wszystkie części naszej działalności, aby nic nie spowolniło dostarczenia kontenerów mieszkalnych. W ofercie jest zarówno skonstruowanie kontenera, ale i tani transport! Zapewniamy całkowitą pomoc przy doborze najlepszego kontenera. Nasz fachowy i profesjonalny zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z naszej usług! Niska opłata za nowoczesny kontener mieszkalny (pawilon) bierze się z wysokiego wolumenu sprzedaży, a także wypracowanych metod!

kontenery mieszkalne

KONTENER MIESZKALNY 35m2, 50m2 – PRODUCENT

Nowoczesne kontenery mieszkalne, które oferujemy jako ich producent, wyprodukowane są z wysokiej jakości blach. Stosujemy płyty ścienne styropianowe lub poliuretanowe i konstrukcje stalowe. Pojedynczy kontener mieszkalny na zewnątrz jest zaimpregnowany i pomalowany na wybrany kolor. Produkowane u nas kontenery mieszkalne całoroczne mogą mieć wymiar 35m2, 50 m2 i inny. W naszym kalkulatorze cenowym rozpisane są wszystkie możliwe dodatki do kontenera wraz z ich ceną. Mogą to być dodatkowe okna, drzwi, rolety, armatura sanitarna, klimatyzator i inne. Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem!

 

 

Ile kosztuje kontener mieszkalny?

Cena kontenera mieszkalnego zaczyna się od 14,000zł w najbardziej podstawowym wariancie i rozmiarze 15m2. Nasz kalkulator cenowy oferuje możliwość konfiguracji i przeglądu ceny z dodatkowymi elementami i większym metrażem.

 

Czym charakteryzują się Państwa kontenery mieszkalne?

Oferujemy nowoczesne, całoroczne kontenery, które bardzo dobrze się prezentują, są docieplone i zawierają kompletną instalację elektryczną (oświetlenie, gniazdka, ogrzewanie).

 

W co można doposażyć kontener mieszkalny?

W kontenerze można zwiększyć metraż, dodać ramę, dodatkowe okna, drzwi (szklane, podwójne, blaszane). Oprócz tego można dokupić klimatyzację, rolety, a także wyposażenie łazienki (WC, umywalka, szafka umywalkowa, bateria, bateriowy podgrzewacz wody, instalacja wodno-kanalizacyjna, instalacja elektryczna i prysznic).

 

Jak ogrzewany jest kontener mieszkalny?

Jest on ogrzewany przy użyciu grzejników elektrycznych lub klimatyzatora w przypadku gdy jest on dokupiony.

 

 

Jak ogrzewany jest kontener sanitarny?

Jest on ogrzewany przy użyciu grzejników elektrycznych lub klimatyzatora w przypadku gdy jest on dokupiony.

 

 • KONTENERY BIUROWE
  Producent wytwarza i dostarcza kontenery biurowe w praktycznie dowolnym wymiarze.
 • KONTENERY HANDLOWE
  Mogą pełnić funkcję salonu sprzedaży, pawilonu handlowego lub nowoczesnej siedziby firmy.
 • KONTENERY MIESZKALNE
  Kontenery posiadają grubszą izolację zapewniającą odpowiedni komfort użytkowania.
 • KONTENERY GASTRONOMICZNE
  Kontener gastronomiczny znajduje zastosowanie w centrach handlowych, podczas organizacji koncertów i innych imprez masowych.
 • KONTENERY SANITARNE
  Pawilony sanitarne zaopatrzone są w kompletną instalację elektryczną (oświetlenie, gniazdka, ogrzewanie).
 • STRÓŻÓWKI / PORTIERNIE
  Kontener stróżówka jest świetnie docieplony (chłodny latem, ciepły zimą),