STRÓŻÓWKI / PORTIERNIE

STRÓŻÓWKI / PORTIERNIE
N

Kontener stróżówka jest świetnie docieplony (chłodny latem, ciepły zimą), zaopatrzony są w kompletną instalację elektryczną (oświetlenie, gniazdka, ogrzewanie).

N

Istnieje możliwość wyposażenia stróżówki w dodatkowe okna oraz meble biurowe / szatniowe. Stróżówka może być wyposażona w WC, umywalkę i inne sanitaria.

N

Koszt transportu do indywidualnego uzgodnienia.

N

Stróżówka znajduje zastosowanie jako portiernia, budka strażnika – ochroniarska.

NOWOCZESNE KONTENERY STRÓŻÓWKI

Wytwarzamy wytrzymałe, a także docieplone kontenery stróżówki dla całej Polski. Jako ogólnopolski wytwórca kontenerów, jesteśmy w stanie zaoferować dla Państwa najlepszą usługę. Wyróżnia nas niska cena, rychła realizacja, a także kompleksowe podejście. Budujemy kontenery stróżówki i oferujemy komponenty takie jak: alarm, czy dodatkowe drzwi. W naszej firmie normalna usługa ma ocieplony kontener i instalację elektryczną i ogrzewanie. Oprócz tego dołączamy możliwość konfiguracji koloru blach oraz ścian i drzwi! Transport jest tani, a także ekstra opłacany, a jego cena uzgadniana jest drogą telefoniczną. Kontenery stróżówki konstruowane są w dowolnych pojemnościach, ale z zasady jest to raczej niewielkie pomieszczenie na parę krzeseł, biurko, tudzież małe łóżko i WC.

KONTENER STRÓŻÓWKA

AJP Kontenery jest jedną z najważniejszych ogólnokrajowych firm sprzedających kontenery stróżówki dla całej Polski. Wieloletnie doświadczenie pozwala grupie szczycić się mocną i cenioną marką. Od początku działalności koncentrujemy się na zjednywaniu i jak najlepszych relacjach z najważniejszymi fachowcami – co owocuje jednymi z najlepszych ofert na stróżówki w Polsce! Priorytetem jest dla nas szybkość obsługi klienta oraz przeprowadzenie sprzedaży. Od lat dokładamy wszelkich starań, by przyspieszyć wszystkie kroki naszej działalności, żeby nic nie spowolniło dostarczenia kontenerów. W naszej ofercie jest zarówno sprzedaż kontenera, jak i niedrogi transport.Prowadzimy pełną pomoc przy doborze najlepszego kontenera. Nasz fachowy oraz profesjonalny zespół gwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru naszej usług! Nieduża opłata za kontener stróżówkę bierze się z ogromnej sprzedaży oraz najlepszych metod!

stróżówki portiernie

STRÓŻÓWKI PRODUCENT AJP

Kontenery stróżówki, które mamy w ofercie, wykonane są z wysokiej jakości blach. Implementujemy płyty ścienne styropianowe lub poliuretanowe, a także konstrukcje stalowe. Indywidualny kontener na zewnątrz jest zabezpieczony i pomalowany na wybrany kolor. Nasze przez nas szczelne kontenery stróżówki, wykorzystuje się przede wszystkim jako budki strażników, portiernie itp. Mała ranga pomieszczenia nie zwalnia nas z dbania o jego jakość i wykończenie.

Ile kosztuje kontener stróżówka?

Cena kontenera mieszkalnego to kilkanaście tysięcy złotych w najbardziej podstawowym wariancie i rozmiarze 15m2. Nasz kalkulator cenowy oferuje możliwość konfiguracji i przeglądu ceny z dodatkowymi elementami i większym metrażem.

 

Czym charakteryzują się Państwa kontenery stróżówki?

Oferujemy nowoczesne, całoroczne kontenery, które bardzo dobrze się prezentują, są docieplone i zawierają kompletną instalację elektryczną (oświetlenie, gniazdka, ogrzewanie).

 

W co można doposażyć kontener stróżówkę?

W kontenerze można zwiększyć metraż, dodać ramę, dodatkowe okna, drzwi (szklane, podwójne, blaszane). Oprócz tego można dokupić klimatyzację, rolety, a także wyposażenie łazienki (WC, umywalka, szafka umywalkowa, bateria, bateriowy podgrzewacz wody, instalacja wodno-kanalizacyjna, instalacja elektryczna i prysznic).

 

Jak ogrzewany jest kontener stróżówka?

Jest on ogrzewany przy użyciu grzejników elektrycznych lub klimatyzatora w przypadku gdy jest on dokupiony.

 

 • KONTENERY BIUROWE
  Producent wytwarza i dostarcza kontenery biurowe w praktycznie dowolnym wymiarze.
 • KONTENERY HANDLOWE
  Mogą pełnić funkcję salonu sprzedaży, pawilonu handlowego lub nowoczesnej siedziby firmy.
 • KONTENERY MIESZKALNE
  Kontenery posiadają grubszą izolację zapewniającą odpowiedni komfort użytkowania.
 • KONTENERY GASTRONOMICZNE
  Kontener gastronomiczny znajduje zastosowanie w centrach handlowych, podczas organizacji koncertów i innych imprez masowych.
 • KONTENERY SANITARNE
  Pawilony sanitarne zaopatrzone są w kompletną instalację elektryczną (oświetlenie, gniazdka, ogrzewanie).
 • STRÓŻÓWKI / PORTIERNIE
  Kontener stróżówka jest świetnie docieplony (chłodny latem, ciepły zimą),