KONTENERY BIUROWE

Klimatyzowane pomieszczenie biurowe.

kontenery biurowe
N

Kontenery biurowe (pawilony) świetnie docieplone (chłodny latem, ciepły zimą), zaopatrzone są w kompletną instalację elektryczną (oświetlenie, gniazdka, ogrzewanie), klimatyzację. Stolarka okienna z roletami zewnętrznym.

N

Istnieje możliwość wyposażenia kontenera w dodatkowe okna oraz meble biurowe / szatniowe.

N

Koszt transportu do indywidualnego uzgodnienia.

N

Kontener biurowy idealnie nada się na biuro, pomieszczenie dla kierownika budowy, tymczasową siedzibę firmy w nowej lokalizacji, podczas remontu lub budowy itd.

N

Kontenery biurowe mają dużą rozpiętość cenową zależną od metrażu i dodatkowego doposażenia.

NOWOCZESNE KONTENERY BIUROWE

Jako producent, wytwarzamy wytrzymałe oraz nieprzepuszczalne kontenery biurowe oraz pawilony dla całej Polski. Jako krajowy konstruktor kontenerów biurowych, jesteśmy w stanie przygotować Państwu wyróżniającą się usługę. Wyróżnia nas niska cena, szybka responsywność, a także pełne podejście. Wytwarzamy nowoczesne kontenery biurowe, a także oferujemy komponenty takie jak: klimatyzacja, czy dodatkowe okna. Nasza normalna oferta ma nowoczesny kontener, a także instalację elektryczną i ogrzewanie. Oprócz tego załączmy możliwość konfiguracji koloru blach, a także ścian i drzwi! Transport jest tani, a także ekstra opłacany, a jego cena uzgadniana jest telefonicznie. Nowoczesne kontenery biurowe konstruowane są w dowolnych rozmiarach.

POSTAW NA NIEDROGI I FUNKCJONALNY KONTENER BIUROWY

Nasza firma jest jedną z najważniejszych ogólnokrajowych podmiotów dostarczających nowoczesne kontenery biurowe dla całej Polski. Bardzo duże doświadczenie zezwala grupie chwalić się mocną oraz docenianą marką. Od samego początku koncentrujemy się na pozyskiwaniu, a także jak najlepszych kontaktach z najlepszymi fachowcami – co skutkuje jednymi spośród najlepszych usług na całoroczne pawilony biurowe. Bardzo ważna jest dla nas błyskawiczność obsługi Państwa oraz przeprowadzenie zlecenia. Od początku staramy się usprawnić wszelkie części naszej pracy, aby nic nie opóźniało dostarczenia kontenerów biurowych. W ofercie jest zarówno skonstruowanie kontenera, ale również niedrogi transport Gwarantujemy kompleksową pomoc przy wyborze właściwego kontenera. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru naszej usług! Niska opłata za kontener biurowy bierze początek z ogromnej sprzedaży oraz opracowanych prze wiele lat metod produkcji!

KONTENERY HANDLOWE

CAŁOROCZNE KONTENERY BIUROWE PRODUCENT

Całoroczne kontenery biurowe, które mamy w ofercie, wyprodukowane są z wysokiej jakości blach. Implementujemy płyty ścienne styropianowe lub poliuretanowe i konstrukcje stalowe. Indywidualny pawilon biurowy na zewnątrz jest zaimpregnowany i pomalowany na wybrany kolor. Wytwarzane przez nas docieplone kontenery, pawilony biurowe, wykorzystuje się po pierwsze przez firmy budowlane, jako portiernie tudzież jako tymczasowe biuro podczas remontu/budowy siedziby.

 

 

 

 

Ile kosztuje kontener biurowe?

Cena kontenera biurowego to cena rozpoczynająca się od około 23,000zł za 15m2 w wersji podstawowej. Zobacz w naszym konfiguratorze cenę dodatków i dodatkowych m2 powierzchni!

 

Czym charakteryzują się Państwa kontenery biurowe?

Są one nowoczesne i całoroczne. Kontenery bardzo dobrze prezentują się wizualnie, są dobrze docieplone, zawierają kompletną instalację elektryczną (oświetlenie, gniazdka, ogrzewanie), klimatyzację oraz stolarkę okienną wraz z roletami.

 

W co można doposażyć kontener biurowy?

W kontenerze można zwiększyć metraż, dodać ramę, dodatkowe okna, drzwi (szklane, podwójne, blaszane). Oprócz tego można dokupić wyposażenie łazienki (WC, umywalka, szafka umywalkowa, bateria, bateriowy podgrzewacz wody, instalacja wodno-kanalizacyjna, instalacja elektryczna i prysznic).

 

Jak ogrzewany jest kontener biurowy?

Jest on ogrzewany przy użyciu grzejników elektrycznych i klimatyzatora.

 

 • KONTENERY BIUROWE
  Producent wytwarza i dostarcza kontenery biurowe w praktycznie dowolnym wymiarze.
 • KONTENERY HANDLOWE
  Mogą pełnić funkcję salonu sprzedaży, pawilonu handlowego lub nowoczesnej siedziby firmy.
 • KONTENERY MIESZKALNE
  Kontenery posiadają grubszą izolację zapewniającą odpowiedni komfort użytkowania.
 • KONTENERY GASTRONOMICZNE
  Kontener gastronomiczny znajduje zastosowanie w centrach handlowych, podczas organizacji koncertów i innych imprez masowych.
 • KONTENERY SANITARNE
  Pawilony sanitarne zaopatrzone są w kompletną instalację elektryczną (oświetlenie, gniazdka, ogrzewanie).
 • STRÓŻÓWKI / PORTIERNIE
  Kontener stróżówka jest świetnie docieplony (chłodny latem, ciepły zimą),